Nauji „Viessmann“ dujiniai katilai – kompaktiški, tačiau galingi

Įsivaizduokite šiuolaikines technologijas ir dizainą, kurie galėtų paversti dujų katilus taupia, ilgaamže ir modernia šildymo priemone. Padaryti juos į akis nekrintančia, vos pastebima jūsų buities detale, patogiai valdoma ir padedančia taupyti energiją namuose. Pridėkite prieinamą kainą, nedidelius matmenis, aukščiausios kokybės medžiagas ir gausite tai, ką sukūrė bendrovė „Viessmann“ – tylius, taupius, kompaktiškus dujinius kondensacinius katilus „Vitodens 100-W“ bei „Vitodens 111-W“, skirtus gyvenamajai aplinkai.

Dujiniai katilai, Vitodens- 100W, Sildymo sprendimai, Viessmann

Išskirtinė šilumos technologija

Katilų „Vitodens 100-W“ ir „Vitodens 111-W“ esmė – kondensacinė technika, kuri ne tik naudoja šilumą, atsirandančią degant dujoms, bet ir pasiima išmetamosiose dujose esančią šilumą ir paverčia ją papildoma šiluma. Kuriant „Viessmann“ dujinių katilų kondensacinę techniką, panaudoti daugiau kaip 2000 patentų. Šie katilai pasižymi didžiuliu naudingumo koeficientu – jis siekia net 108 proc. Kaip veikia ši technologija? „Viessmann“ kondensaciniuose katiluose įrengti „Inox“ radialiniai šilumokaičiai. Prieš išleidžiant deginimo produktus į kaminą, šilumokaičiai atvėsina juos, todėl dujose esantys vandens garai kondensuojasi, ir išlaisvinta šiluma perduodama į šildymo sistemą.

Be to, „Inox“ radialiniai šilumokaičiai yra padaryti iš nerūdijančiojo plieno ir titano lydinio, taigi pasižymi ilgaamžiškumu. Šilumokaičiams suteikiama 10 metų garantija.

Dujiniai katilai patogiam ir ilgam gyvenimui

„Vitodens 100-W“ ir „Vitodens 111-W“ – lengvi ir pritaikyti jungti į specialią dūmų šalinimo sistemą daugiabučiuose namuose (t. y. katilai skirtinguose aukštuose jungiami į vieną dūmtakį). Kadangi katilų matmenys yra nedideli, montuoti juos – itin lengva. Katilai sukonstruoti taip, kad būtų paprasta pasiekti visus komponentus iš priekio, tad montuojant netenka palikti laisvų plotų iš šonų. Katilai valdomi skystųjų kristalų liečiamuoju ekranu arba patalpoje esančiais termostatais. Reguliuojamų sūkių degimui orą tiekiantis ventiliatorius užtikrina, kad katilas veiktų tyliai ir taupytų elektros energiją, o specialios konstrukcijos degiklis garantuoja ilgaamžiškumą. Katiluose „Vitodens 111-W“ papildomai sumontuotas nerūdijančiojo plieno karšto geriamojo vandens rezervuaras, kurio tūris – 46 litrai. Dėl specialaus šilumokaičio 46 litrų karšto vandens tūris atstoja pastatomą 120–150 litrų tūrinį vandens šildytuvą. Iškilus bet kokioms techninėms problemoms, „Viessmann“ garantuoja greitą ir kokybišką profesionalų pagalbą bei katilų priežiūrą. Įmonė taip pat teikia nemokamas konsultacijas ir išsamią informaciją, susijusią su katilų ypatybėmis, jų montavimu, projektavimu bei reikiamų komponentų parinkimu.

Dujiniai katilai, Vitodens- 111W, Sildymo sprendimai, Viessmann
PASIDALINKITE:

Rekvizitai

UAB "Šildymo sprendimai"
S. Nėries g. 20-1 LT-92228 Klaipėda
El.paštas: info@sildymosprendimai.lt