Šildymas ir vėsinimas taupant energiją (VIDEO)

Aukštesnis komforto lygis, galimybė valdyti patalpų temperatūrą pagal savo poreikius tuo pat metu mažinant išlaidas šildymo energijai –  visa tai galima pasiekti įsirengus spindulinio patalpų šildymo ir vėsinimo temperatūros valdymo sistemą „Uponor Smatrix“.

Aukščiausias komfortas jūsų namuose

Vandeninis grindinis šildymas ir vėsinimas – tai sistema, rekomenduojama vaikų darželiams bei ligoninėms. Kartu tai optimaliausias pasirinkimas ir individualiam būstui. Patalpas šildo ir vėsina grindyse ar kituose paviršiuose sumontuotais vamzdžiais tekantis vanduo, todėl žiemą namie šilta, o vasarą maloniai vėsu. Vienas didžiausių sistemos pliusų– žemesnė nei radiatorinės sistemos šilumnešių numatytoji temperatūra. Tai taupo energiją. Be to, šiluma nesikaupia palubėje kaip šildant konvekciniu būdu, o pasiskirsto visoje patalpoje tolygiai. Būtent tai daro didžiulę įtaką užtikrinant aukščiausią komfortą. Žmogui šilta, kai šiltos jo kojos, be to išvengiama galvos perkaitimo ir svaigimo šildant intensyviau norint pasiekti reikiamą temperatūrą. Taigi, grindinis šildymas ir vėsinimas yra geriausias pasirinkimas. Taip žemesne temperatūra galima pasiekti didesnį komfortą.

Be to, tai nepastebima sistema, kuriai nereikia montuoti papildomų vėsinimo įrenginių. Ši sistema patrauklesnė ne tik vizualiai, bet ir padeda išvengti nepatogumų įrengiant būsto interjerą – radiatorių negalima užstatyti baldais, uždengti užuolaidomis. Su šia problema nesusiduriama grindinio šildymo/vėsinimo atveju.

Šildymas, vėsinimas, energijos taupymas, Uponor, sildymo sprendimai

Šildymas ir vėsinimas patogiau ir taupiau

Pasirinkę grindinio šildymo ir vėsinimo sistemą, jau galite džiaugtis komfortu bei sutaupytomis išlaidomis. Vis dėlto daug ką tokioje sistemoje lemia patalpų temperatūros valdymas. Būtent tam ir buvo sukurta spindulinio patalpų šildymo ir vėsinimo temperatūros valdymo sistema „Uponor Smatrix“. Kuriant šią rinkoje naują automatiką, buvo siekiama panaudoti visus spindulinės sistemos pranašumus, todėl, ją įdiegus, padidėja būsto energinis efektyvumas ir visose patalpose užtikrinamas optimalus mikroklimatas.

Įprastinės sistemos, turi būti balansuojamos rankiniu būdu tam, kad kiekvienoje patalpoje būtų užtikrinamas reikiamas veikimo našumas, o „Uponor Smatrix“ automatinio balansavimo technologija numato ir reguliuoja tikslų reikalingą energijos kiekį. Rankinis balansavimas tinkamas tam tikrą sistemos veikimo laiką, o automatinis balansavimas prisitaiko prie kiekvieno sistemos ar pastato pokyčio. Taip išvengiama klaidų. Net pakeitus grindų dangą, valdymo sistema prisitaiko automatiškai. Taip sutaupoma iki 20 procentų energijos, reikalingos visos sistemos veikimui (lyginant su nesubalansuotomis sistemomis be atskirų patalpos valdiklių).

Be to, pasirinkus sistemos „Uponor Smatrix“ modulį „U@home“, patalpų temperatūrą galima valdyti nuotoliniu būdu išmaniaisiais įrenginiais. Tai ypač svarbu, jei būsto šeimininkas keliauja ir yra toli nuo namų.

„UAB Šildymo sprendimai” užtikrintai teigia, jog „Uponor“ sprendimai yra laiko patikrinti, aukštos kokybės, patvarūs ir ilgaamžiai.

PASIDALINKITE:

Rekvizitai

UAB "Šildymo sprendimai"
S. Nėries g. 20-1 LT-92228 Klaipėda
El.paštas: info@sildymosprendimai.lt