Grindinio šildymo sistemos Uponor

Integruojamos grindinio šildymo sistemos tolygiai paskirsto šilumą ir visada užtikrina tinkamiausią temperatūrą nesausindamos patalpų oro ir skleisdamos komfortišką jutiminės šilumos pojutį. Grindinio šildymo sistemos lengvai montuojamos ir tinka bet kokio tipo pastatams. Architektai ir pastatų savininkai vertina šias nepastebimas sistemas, kadangi jos suteikia galimybę kūrybiškai projektuoti erdvų interjerą neapkraunant jo nereikalingomis detalėmis (tokiomis kaip – radiatoriai).

Grindinio šildymo pranšumai:

  • Nepastebimas sprendimas, užtikrinantis efektyvų energijos vartojimą. Palyginus su radiatoriais, tiekiama grindinio šildymo temperatūra yra artimesnė reikiamai patalpos temperatūrai, todėl suvartojama iki 12 proc. mažiau energijos.
  • Maloni šiluma spinduliuojama dideliame plote. Tiek šildant, tiek vėsinant patalpas, skleidžiama temperatūra paskirstoma tolygiau, todėl grindinio šildymo ir vėsinimo sistemos taupo energiją ir taip sumažina išlaidas.
  • Tai aplinkai nekenksmingas patalpų šildymo būdas, kurį galima optimaliai suderinti ir su atsinaujinančios energijos šaltiniais.
  • Neribotos architektūrinės ir interjero dizaino galimybės. Grindinio, sieninio ir lubinio šildymo, vėsinimo sistemos suteikia galimybę rinktis norimus architektūrinius sprendimus, tokius kaip: patraukliausios tiek grindų, tiek lubų dangos pasirinkimas ar netgi langų vietos pasirinkimas, kuris užtikrintų estetišką interjerą.
  • Tai patikimas, šildymo būdas, kuris nereikalauja papildomų priežiūros ir ekspotacijos sąnaudų, suteikia daugiau komforto nesausindamas ir nedrėkindamas oro ir kuris padidina nuosavybės vertę.
Grindinio šildymo sistemos Uponor

Grindinio šildymo sistemos

Grindinio šildymos sistemos kiekvienam pastatui gali būti pritaikomos individualiai, atsižvelgiant į grindų tipą, pastato paskirtį ir pan. Štai keletas Uponor siūlomų grindų šildymos sistemų:

“Uponor Siccus”

Tai grindinio šildymo sistema skirta medinėms grindims ant sijų, kurią galima naudoti tiek naujos statybos, tiek modernizuojamuose pastatuose. Uonor Siccus – tai sausuoju būdu įrengiama sistema, todėl darbai vyksta greit ir švariai, o juos atlikus iš karto galima vaikščioti.

Grindinio-sildymo-sistema-uponor-siccus

“Uponor Classic”

Grindinio šildymo ir vėsinimo sistema, kuri puikiai tinka įvairioms grindims tiek naujuose namuose, tiek komescinėse patalpose. Uponor Classic – tai betonuojama sistema, kuri yra lanksti bei greit ir lengvai  sumontuojama . Montuojant šią sistemą galima pasirinkti šildymo reikalavimus atitinkantį atstumą tarp šildymo vamzdžių.

Grindinio-sildymo-sistema-uponor-Classic

“Uponor Smart”

Ši grindinio šildymo sistema tinka visų tipų betoniniams paviršiams. Uponor Smart sistemos pagrindas – pažangus UFH vamzdis, pagamintas iš politieleno su deguonies difuzijos sluoksniu, naudojamu šildymui.

Grindinio-sildymo-sistema-uponor-Smart
PASIDALINKITE:

Rekvizitai

UAB "Šildymo sprendimai"
S. Nėries g. 20-1 LT-92228 Klaipėda
El.paštas: info@sildymosprendimai.lt