Sieninės, lubinės šildymo / vėsinimo sistemos Uponor “Renovis”

Uponor Renovis_Šildymo sprendimai

Renkantis šildymo sistemas, reikėtų pasvarstyti ne tik apie patirsiančius šildymo kaštus, bet ir apie tai, kaip tiek šildymo, tiek vėsinimo sistemos galėtų kuo labiau prisidėti prie komfortiškesnės mūsų kasdienybės kūrimo.

Spindulinis šildymas yra taupiausias būdas sukurti komfortišką aplinką bet kuriuose namuose. Spindulinės sistemos privalumų yra be galo daug, o Uponor Renovis dėka, ši sistema dabar daug lengviau ir greičiau įdiegiama. Spindulinis komfortas nebėra išskirtinai naujos statybos namų savybė. Namų savininkai, kurie nori renovuoti savo namus, dabar taip pat gali mėgautis šios sistemos privalumais.

UPONOR RENOVIS sistemos montavimas ir ypatumai

Pagrindinis Renovis sistemos komponentas – 15 mm gipso plokštė, kurioje jau yra integruoti aukštos kokybės 9,9 mm Uponor PE-Xa vamzdžiai. Kiekviena plokštė turi paduodamo ir grįžtamojo srauto galus, kuriuos lengva prijungti prie tipininio šildymo vamzdyno išdėstymo.

Uponor Renovis sienų, lubų šildymas_Šildymo sprendimai
Uponor Renovis sienų šildymas_Šildymo sprendimai

Integruotas vamzdis, esantis gipso plokštėje, supaprastina tiek sienų, tiek lubų sistemų įrengimą ir užtikrina optimalų šildymą ar vėsinimą.

Elementus galima montuoti kaip sauso tipo montavimo plokštes ant beveik bet kokių lubų ir/ar sienų naudojant komercinių profilių pamatinę konstrukciją. Kas reiškia, kad nereikės sudėtingų griovimo darbų.

 

Atsinaujinantys energijos šaltiniai

Uponor Renovis sistema veikia puikiai su žemos temperatūros atsinaujinančiais energijos šaltiniais, tokiais kaip, žemės ir oro šaltinių šilumos siurbliai – Renovis plokštės dėka, energijos efektyvumas dabar galimas bet kuriame pastate.

„Uponor Renovis“ montuojant kartu su vėsinimo funkciją turinčiais šilumos siurbliais, sumontuotą “Renovis” sistemą galima naudoti ir kaip lubinio ar sieninio vėsinimo sistemą.

Uponor Renovis sienų šildymas_Šildymo sprendimai

Uponor Renovis sistemų privalumai:

  • “UPONOR” paviršinio šildymo-vėsinimo sistemoms reikia mažiau energijos, dėl optimalių šilumnešio temperatūrų nesusidaro didelių šilumos nuostolių. Šildant gali būti naudojama net žemesnė nei 35 °C temperatūra;
  • Integruotos į patalpų paviršius, šios sistemos padeda išgauti daugiau erdvės, nevaržo laisvės, kuriant interjero dizainą;
  • Naudojant paslėptas šildymo sistemas nebereikia valyti paviršių už radiatorių ir matomų vamzdžių;
  • Dėl mažo oro srauto greičio, patalpoje nekyla dulkės, sukeliančios sveikatos problemų alergiškiems žmonėms, kas turėtų būti svarbu kiekvienam iš mūsų;
  • Greitas ir supaprastintas montavimas esančiuose sienų/lubų paviršiuose;
  • Galima apšvietimo, ventiliacijos ar elektros kištukų integracija (nepažeidžiant integruotų vamzdžių);
  • Pelėsio prevencija: temperatūros padidėjimas (iki 3 °C) sienos/lubų konstrukcijoje;
  • Individualios zonos reguliavimas, nusistatant norimą šildymo ar vėsinimo temperatūrą.
PASIDALINKITE:

Rekvizitai

UAB "Šildymo sprendimai"
S. Nėries g. 20-1 LT-92228 Klaipėda
El.paštas: info@sildymosprendimai.lt